O firmie

tylko naturalne składniki

Naturalne Składniki
Sklep internetowy z żywnością bezglutenową

Firma powstała z pasji do żywności, dbałości o zdrowy styl życia oraz z chęci podzielenia się doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie. Naszym celem jest udostępnianie wysokiej jakości asortymentu.

O FIRMIE

W ofercie znajdują się produkty bezglutenowe ze znakiem przekreślonego kłosa jak również naturalnie bezglutenowe, w tym ekologiczne. Są one pozbawione chemicznych dodatków do żywności, cechują się „czystą etykietą”.

O MNIE

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem kierunku „Technologia Żywności i Żywienie Człowieka” oraz specjalizacji „Zarządzanie jakością i towaroznawstwo”.

Interesuje mnie tematyka dotycząca żywności i szczęśliwie złożyło się iż wyuczony zawód mogłam wykonywać w praktyce. Pracowałam jako Specjalista ds. Jakości w centralach sieci dwóch różnych marketów a następnie w zakładzie produkcji spożywczej. Każdorazowo w zakresie moich obowiązków znajdowało się tworzenie treści etykiet produktów spożywczych z uwzględnieniem wymagań prawa żywnościowego, w tym weryfikacja wykazu składników różnorodnych kategorii produktów spożywczych.

Zagadnienia związane z dietą bezglutenową są mi znane od dzieciństwa a sama jestem jej praktykiem od 2018 r. Miałam okazję obserwować jak oferta asortymentu bez glutenu zmieniała się na przestrzeni lat – od wafelka ryżowego zamiast chleba kiedyś, do szerokiej gamy jakościowo lepszych lub mniej artykułów bezglutenowych obecnie.

Moim celem jest selekcja dostępnych produktów by oddać w Wasze ręce te pozbawione chemicznych dodatków i jednocześnie wnoszące jak najwięcej witamin i minerałów.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą,
Monika Perlejewska

MISJA SKLEPU

„Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem.“
Hipokrates

Parafrazując słowa uznawanego za ojca medycyny wybitnego greckiego lekarza, to nasz pokarm powinien być lekiem i dostarczać naszemu organizmowi niezbędnych składników by być w pełni sił. Żywienie ma ogromne znaczenie w utrzymaniu zdrowia a także w prewencji wielu chorób. Gdy już zajdzie potrzeba leczenia, leku należy szukać w pierwszej kolejności w składnikach pożywienia czy też w modyfikacji swojej diety.

Naturalne żywienie jest hasłem przewodnim firmy, żywność „bio” w rzeczywistości stanowi powrót do korzeni, do pokarmów które niegdyś były normą. W wykazie składników oferowanych artykułów brak chemicznych dodatków do żywności. Celem działania jest udostępnianie i rozpowszechnianie naturalnych produktów oraz branie czynnego udziału w budowaniu świadomości żywieniowej by każdy mógł dokonywać wyboru sposobu odżywiania tak swojego jak i najbliższych.

img056